Nieuw management Vitra Nederland

Woensdag 27 augustus 2014

Met ingang van 1 juli staat Vitra Nederland onder leiding van Remy Schepens. De nieuwe functie van Schepens is Managing Director Vitra Benelux.
Nieuw management Vitra Nederland

Schepens volgt Erik Kramers op, die vanaf 1 juli optreedt als Division Controller Vitra Group - Segment Home. 

 

Sinds 2000 bekleedt Schepens de functie van Managing Director van Vitra België. In dezelfde functie heeft hij ook enige tijd de leiding gehad over Vitra Duitsland en was hij actief in de leiding van Vitra's dochterondernemingen in Oostenrijk en Noorwegen. 

Voor Vitra Nederland is Schepens geen vreemde; in het verleden is hij hier enige tijd interim manager geweest.

 

 

 



Links

www.vitra.nl

Tags

meubel, kantoormeubel, wonen, interieur, stoel, fauteuil, tafel, kast, woonaccessoire, bank

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden