Nieuw label: Dutchbone

Vrijdag 26 september 2014

Op Maison & Objet heeft het Zaanse Zuiver zijn nieuwe Nederlandse interieurmerk Dutchbone geïntroduceerd. Het Dutchbone designteam haalt zijn inspiratie van over de hele wereld en vat de meest bijzonder vondsten samen in de Dutchbone collectie.
Nieuw label: Dutchbone

Deze varieert van handgedrukte stoffen uit India tot timmerwerk uit Java. Het team werkt graag met ambachtslieden en authentieke materialen maar ook met meubels uit plaatselijke Aziatische werkplaatsen. Dutchbone is betaalbaar, uit voorraad leverbaar en de collectie wordt gedurende het hele jaar aangevuld met nieuwe artikelen, aldus Zuiver.

 

De collectie is van 29 september tot en met 6 oktober te zien tijdens de huisshow bij Zuiver in Westzaan (m.u.v. het weekend). Daarna kunt u een kijkje nemen tijdens de Meubelbeurs Brussel, waar Zuiver ook aanwezig zal zijn.

 

 

 

 



Links

www.zuiver.nl

Tags

wonen, interieur, interieurmerk, interieurcollectie, stof, meubel, woonartikel

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden