Nieuw filiaal Decor

Dinsdag 20 augustus 2024

Decor Wonen & Slapen blijft groeien en plant een nieuwe vestiging in Rotterdam. Het is alweer de negende winkel van de meubelketen uit Ridderkerk.
Nieuw filiaal Decor

Decor Wonen & Slapen opent een vestiging aan het Cor Kieboomplein 486 in Rotterdam. Het betreft in totaal 2.700 m² waarvan 1.390 m² gelegen op de begane grond en 1.310 m² op de eerste verdieping. Decor Wonen & Slapen vestig zich prominent aan 'De Veranda', naast de grootste bioscoop van Rotterdam, Pathé De Kuip.

 

Het gaat voor dit bedrijf de negende vestiging worden. Decor Wonen heeft een grote collectie meubelen en slaapproducten, die getoond worden in grote winkels. Het bedrijf staat bekend om de scherpe prijzen voor de producten.

 

De acht bestaande winkels zijn verspreid te vinden over Nederland, waaronder Amsterdam (3), Capelle aan den IJssel, Den Haag (2), Tilburg en Utrecht (foto; website). Eigenaar is Haci Mert Ekinci.



Links

www.decorwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, boxspring, meubel, vestigingen, aanbod, prijs, uitbreiding, keten, retail, winkel, outlet, detailhandel, detaillist, groei, filialen, goedkoop, aanbod, slaapproducten, bankstellen, fauteuils, #decorwonen, #decorwonenenslapen

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden