Nieuw elan voor Kazerne

Donderdag 19 december 2024

Tien jaar na de officiële opening van de monumentale Kazerne in Eindhoven is een nieuw hoofdstuk aangebroken. De locatie is overgenomen door ontwerper Dick Spierenburg en hotelier Bram Bijnen.
Nieuw elan voor Kazerne
Nieuw elan voor Kazerne Nieuw elan voor Kazerne

Oprichters Annemoon Geurts en Koen Rijnbeek hebben in Kazerne een decennium de design- en hospitalitywereld ontvangen. Zij blijven betrokken via de Kazerne Foundation, die verantwoordelijk is voor het designprogramma. Spierenburg (ook bekend als directeur van de beurs Imm cologne van de Koelnmesse) en Bijnen hebben de ambitie om Kazerne verder te ontwikkelen tot een ontmoetingsplek waar gastronomie, evenementen en design samenkomen.

 

Volgens de nieuwe eigenaren biedt de overname een kans om voort te bouwen op de bestaande basis. ‘Bij Kazerne slaan we een spannend nieuw hoofdstuk open,’ zegt Bijnen, die zijn ervaring in hotelmanagement en eventorganisatie meebrengt. ‘We willen gasten blijven verrassen en inspireren met innovatieve concepten en een verfijnde gastvrijheid.’

 

Dick Spierenburg, bekend als ontwerper en creatief strateeg, ziet de overname als een kans om design en gastvrijheid nog meer te integreren. ‘Kazerne is een unieke plek waar creativiteit en verbinding centraal staan,’ vertelt hij. Samen met zijn dochter en communicatie-expert Sabine Spierenburg wil hij Kazerne internationaal verder op de kaart zetten als hotspot voor design en inspiratie. De komende maanden richten de nieuwe eigenaren zich op het versterken van Kazerne’s identiteit door middel van nieuwe samenwerkingen, verfijnde culinaire concepten en een versterking van de hotel- en evenementenbeleving.

 

De locatie blijft trouw aan haar mix van historische charme en moderne innovatie. Naast de culinaire ervaring en luxe overnachtingen blijft Kazerne een platform voor toonaangevend design, met wisselende exposities en evenementen zoals het wekelijkse EHV Innovation Café en de Kazerne Design Award.



Links

www.kazerne.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, hotel, design, EHVInnovationCafé, KazerneDesignAward, #kazerne, #dickspierenburg

Gerelateerd nieuws
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden