Nieuw distributiecentrum Zuiver

Zaterdag 12 maart 2022

Zuiver krijgt een nieuw distributiecentrum om te kunnen blijven groeien. Het pand wordt gebouwd door logistiek dienstverlener Fiege die haar Nederlandse hoofdkantoor tevens hier naar toe verhuist, gepland in het derde kwartaal van 2022.
Nieuw distributiecentrum Zuiver

De nieuwe locatie van Zuiver bevindt zich op bedrijventerrein ‘Hoogtij Fase 2’, op steenworp afstand van het hoofdkantoor van het interieurbedrijf in Westzaan. De nabijgelegen containerterminals van de haven van Amsterdam en de luchthaven Schiphol maken regio Zaandam volgens Zuiver, tot een ideale hub. Met een totaaloppervlakte van 43.000 vierkant meter worden er vier magazijnsecties gebouwd en tevens een kantoorruimte die fungeert als het nieuwe hoofdkantoor voor Fiege Nederland.

 

Zuiver verwerkt ca. 40.000 zendingen en 90.000 orders per jaar vanuit twee verschillende distributie centra. Als het nieuwe pand gereed is wordt de volledige logistieke scope vanuit één hub verwerkt, wat een aanzienlijke efficiëntieslag oplevert voor zowel Fiege als Zuiver. Het gebouw zal worden gecertificeerd volgens de internationaal erkende duurzaamheidsnorm Breeam Excellent. Zo wordt het hele dak van het centrum voorzien van zonnepanelen, wordt regenwater opgevangen voor facilitaire doeleinden, komt er een verscheidenheid aan inheemse planten in de ruime groene zones, wordt het complex volledig uitgerust met LED- en bewegingssensoren en komt er volop parkeergelegenheid voor elektrische auto's en fietsen.



Links

www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, designers, #zuiver, #fiege

Gerelateerd nieuws
 
Signify stuurt op herstel
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden