Nieuw distributiecentrum Zuiver

Zaterdag 12 maart 2022

Zuiver krijgt een nieuw distributiecentrum om te kunnen blijven groeien. Het pand wordt gebouwd door logistiek dienstverlener Fiege die haar Nederlandse hoofdkantoor tevens hier naar toe verhuist, gepland in het derde kwartaal van 2022.
Nieuw distributiecentrum Zuiver

De nieuwe locatie van Zuiver bevindt zich op bedrijventerrein ‘Hoogtij Fase 2’, op steenworp afstand van het hoofdkantoor van het interieurbedrijf in Westzaan. De nabijgelegen containerterminals van de haven van Amsterdam en de luchthaven Schiphol maken regio Zaandam volgens Zuiver, tot een ideale hub. Met een totaaloppervlakte van 43.000 vierkant meter worden er vier magazijnsecties gebouwd en tevens een kantoorruimte die fungeert als het nieuwe hoofdkantoor voor Fiege Nederland.

 

Zuiver verwerkt ca. 40.000 zendingen en 90.000 orders per jaar vanuit twee verschillende distributie centra. Als het nieuwe pand gereed is wordt de volledige logistieke scope vanuit één hub verwerkt, wat een aanzienlijke efficiëntieslag oplevert voor zowel Fiege als Zuiver. Het gebouw zal worden gecertificeerd volgens de internationaal erkende duurzaamheidsnorm Breeam Excellent. Zo wordt het hele dak van het centrum voorzien van zonnepanelen, wordt regenwater opgevangen voor facilitaire doeleinden, komt er een verscheidenheid aan inheemse planten in de ruime groene zones, wordt het complex volledig uitgerust met LED- en bewegingssensoren en komt er volop parkeergelegenheid voor elektrische auto's en fietsen.



Links

www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, designers, #zuiver, #fiege

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder
 
Nieuwe voorzitter HMC
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden