Nieuw distributiecentrum Zuiver

Zaterdag 12 maart 2022

Zuiver krijgt een nieuw distributiecentrum om te kunnen blijven groeien. Het pand wordt gebouwd door logistiek dienstverlener Fiege die haar Nederlandse hoofdkantoor tevens hier naar toe verhuist, gepland in het derde kwartaal van 2022.
Nieuw distributiecentrum Zuiver

De nieuwe locatie van Zuiver bevindt zich op bedrijventerrein ‘Hoogtij Fase 2’, op steenworp afstand van het hoofdkantoor van het interieurbedrijf in Westzaan. De nabijgelegen containerterminals van de haven van Amsterdam en de luchthaven Schiphol maken regio Zaandam volgens Zuiver, tot een ideale hub. Met een totaaloppervlakte van 43.000 vierkant meter worden er vier magazijnsecties gebouwd en tevens een kantoorruimte die fungeert als het nieuwe hoofdkantoor voor Fiege Nederland.

 

Zuiver verwerkt ca. 40.000 zendingen en 90.000 orders per jaar vanuit twee verschillende distributie centra. Als het nieuwe pand gereed is wordt de volledige logistieke scope vanuit één hub verwerkt, wat een aanzienlijke efficiëntieslag oplevert voor zowel Fiege als Zuiver. Het gebouw zal worden gecertificeerd volgens de internationaal erkende duurzaamheidsnorm Breeam Excellent. Zo wordt het hele dak van het centrum voorzien van zonnepanelen, wordt regenwater opgevangen voor facilitaire doeleinden, komt er een verscheidenheid aan inheemse planten in de ruime groene zones, wordt het complex volledig uitgerust met LED- en bewegingssensoren en komt er volop parkeergelegenheid voor elektrische auto's en fietsen.



Links

www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, designers, #zuiver, #fiege

Gerelateerd nieuws
Duurzame tapijttegel
Vloerbedekkingsproducent Forbo Flooring uit Assendelft introduceert de naar eigen zeggen meest duurzame tapijttegels ooit: Tessera Evolve+
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
 
Zwitserse meubelbedrijven verenigd
lees verder
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden