Nieuw directieteam Zuiver

Woensdag 10 april 2019

Interieurbedrijf Zuiver heeft een nieuwe managing director: Pieter Hogenhout. Oprichters Richard Halberstadt en Arjen Lubbes treden terug uit de directie.
Nieuw directieteam Zuiver
Nieuw directieteam Zuiver Nieuw directieteam Zuiver Nieuw directieteam Zuiver Nieuw directieteam Zuiver Nieuw directieteam Zuiver

Hogenhout (foto 1) was sinds 2014 commercieel directeur en vormde samen met de vier eigenaren (foto 2) van Zuiver (de onderneming achter de interieurmerken Zuiver en Dutchbone) de directie. 

 

De oprichters van Zuiver zijn (foto 2 vlnr.) Richard Halberstadt, Caroline van Velze, Jaap Landsaat en Arjen Lubbes. Richard Halberstadt en Arjen Lubbes treden terug uit de directie. Zij zullen zich gaan richten op productontwikkeling en business development. Caroline van Velze en Jaap Landsaat, respectievelijk verantwoordelijk voor brand identity en finance, maken nog wel deel uit van de directie. 

 

De vrijgekomen posities worden ingevuld door marketing & sales director Kate Maat en supply chain director Raymond van der Putten. Maat werkte eerder voor Swarovski, Montblanc en Piet Boon. Van der Putten was onder andere werkzaam voor Küehne + Nagel en Ahold.


Door de wisselingen in de directie ontstaat volgens Zuiver een solide en ervaren team. Hiermee wil het interieurbedrijf, dat recent in een nieuw hoofdkantoor trok (foto 3, 4 restaurant, 5 showroom Zuiver, 6 showroom Dutchbone), zijn ambities waarmaken. Zuiver wil onder meer concrete stappen zetten op de Amerikaanse markt.



Links

www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, directie, #zuiver, #dutchbone, #pieterhogenhout,#Richardhalberstadt, #arjenlubbes, #Carolinevanvelze, #jaaplandsaat, #raymondvanderputten

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden