Nieuw circulair kindermeubelmerk

Maandag 21 maart 2022

Tijdens de We Are Pregnant-beurs in Utrecht introduceerde het nieuwe kindermeubelmerk Frendly Amsterdam haar eerste collectie. Deze kindermeubels zijn volledig circulair.
Nieuw circulair kindermeubelmerk
Nieuw circulair kindermeubelmerk Nieuw circulair kindermeubelmerk

Frendly introduceert zeven verschillende producten. De nieuwe lijn bestaat uit een ledikant, bed, nachtkastje, commode, kledingkast en speelgoedkist in de kleuren light oak en sand beige. Het zevende product is de Mini Mae Chair, een kleine lounge chair bekleed met zachte bouclé stof, deze is voorlopig in één kleur verkrijgbaar. De combinatie van de stijlen Japandi en Wabi-sabi is kenmerkend voor Frendly: warm en strak met een knipoog naar imperfectie.

 

Duurzaamheid betekent voor Frendly het gebruik van zoveel mogelijk gerecyclede (C2C) materialen, kwalitatieve constructies en het hanteren van ‘design-for-dissambly’. Het bedrijf is transparant over de oorsprong van gebruikte materialen, het hergebruik, de recycling en de terugname verplichting. De meubels zijn niet alleen te koop maar ook te huur, voor 6, 12 of 24 maanden, op basis van een abonnement. Voor alle producten die worden verkocht geldt een terugnamegarantie. Zo kunnen de meubels opnieuw aangeboden worden aan consumenten als pre-loved items of de grondstoffen kunnen worden hergebruikt in nieuwe producten.

 

Jan-Willem Spanjaart is de oprichter van Frendly. Spanjaart is afkomstig uit een meubelmakersfamilie uit Haarlem (Intos Interior Solutions) en maakt deel uit van de derde generatie meubelmakers. Frendly heeft tot dusver een showroom in Haarlem, hier is de collectie op afspraak te zien. Het bedrijf biedt echter ook een virtuele showroom die door middel van Augmented Reality bezocht kan worden.



Links

www.frendlyamsterdam.com
www.intos.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, kids, jeugdkamer, slaapkamer, meubel, kleinmeubel, #frendly, #frendlyamsterdam, #intos

Gerelateerd nieuws
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
 
Zwitserse meubelbedrijven verenigd
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden