Nieuw beursteam knalt voor Gorinchem

Dinsdag 23 december 2014

De Evenementenhal in Gorinchem heeft haar organisatie voor de Vakdagen Parket & Woninginrichter uitgebreid. Drie charmante dames zijn Rianne Kabbes inmiddels aan het ondersteunen bij de voorbereidingen.
Nieuw beursteam knalt voor Gorinchem
Nieuw beursteam knalt voor Gorinchem Nieuw beursteam knalt voor Gorinchem

Van links naar rechts: Christel Elbertse, Alieke Ingerman, Rianne Kabbes en Debbie de Bruijn.

 

Met de aanstelling van de ervaren Rianne Kabbes in 2012 gaf de Evenementenhal Gorinchem al aan de Vakdagen Parket & Woninginrichter belangrijk te vinden. In de jaren daarvoor waren er diverse beursmanagers voor korte periode gekomen en gegaan, wat de continuïteit van de organisatie niet ten goede kwam. Rianne gaat in 2015 deze beurs inmiddels voor de derde keer organiseren, van 30 maart tot en met 1 april.

De Evenementenhal heeft daarnaast de organisatie aangepast. Zo heeft deze beurs een eigen projectteam toegewezen gekregen en bestaat nu uit een team van vier personen. Naast productmanager Rianne Kabbes zijn dat adviseurs Christel Elbertse en Debbie de Bruijn en eventmanager Alieke Ingerman.


Tevens heeft de beurs een nieuwe look in de vorm van een nieuw logo gekregen.



Links

http://www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/249/vakdagen-parket-en-woninginrichter-2015
www.evenementenhal.nl

Tags

Vakdagen Gorinchem, interieurbekleding, vloer, parket, houten vloer, pvc, lvt, vinyl, tapis, tapijt, beurs, evenement, Evenementenhal, Rianne Kabbes, Christel Elbertse, Debbie de Bruijn, Alieke Ingerman

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden