Natuur als inspiratiebron

Maandag 27 oktober 2025

Het Kroatische meubelmerk Milla&Milli presenteert haar najaarscollectie, met natuurlijke materialen en ambachtelijke vormgeving: donkere houtsoorten gecombineerd met zachte, vloeiende lijnen en sculpturale vormen.
Natuur als inspiratiebron
Natuur als inspiratiebron Natuur als inspiratiebron

Met de komst van de herfst verschuift de aandacht van buiten naar binnen, en juist in die sfeer komt de collectie van Milla&Milli terug. De meubelontwerpen kenmerken zich door warme houtsoorten zoals eik en walnoot, fluwelige oppervlakken en een ingetogen vormentaal.

 

Het merkt introduceert drie collecties met een eigen karakter. De Bloom-collectie omvat sculpturale meubels die zijn geïnspireerd op natuurlijke bloei. Een grote walnoot-houten eettafel met marmeren blad nodigt uit tot samenzijn, terwijl de bijzettafels en barkast florale vormen vertalen naar duurzame objecten.

De Eternel-lijn benadrukt de kracht van massief hout. De combinatie van eikenhout en donker marmer geeft de ontwerpen een tijdloze uitstraling.

 

Met de Waves-collectie voegt Milla&Milli een dynamische dimensie toe aan het interieur. De oppervlakken van de meubels lijken te bewegen door hun golvende reliëf, waardoor licht en schaduw een voortdurend spel aangaan.

 

Nieuw dit seizoen is dat een geselecteerd aanbod uit de collecties direct leverbaar is. Daarmee speelt het merk in op de behoefte van ontwerpers en interieurprofessionals die werken aan actuele projecten, zonder concessies te doen aan kwaliteit of ambacht.

 

Agentuur: DesignjuiceAnn Debosschere.



Links

www.millamilli.com
www.designjuice.nl

Tags

meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, kast, meubelsector, meubelmaker, meubelfabriek, #millamilli, #designjuice

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden