Najaarscollectie Studio Henk

Dinsdag 22 oktober 2024

Nederlands designmerk Studio Henk lanceert deze herfst een nieuwe collectie, die een ode brengt aan tijdloos design, vakmanschap en comfort. Opvallende noviteiten: de Turn eettafel, de Blanket sofa en de Display collectie.
Najaarscollectie Studio Henk
Najaarscollectie Studio Henk Najaarscollectie Studio Henk Najaarscollectie Studio Henk

De Blanket Sofa (foto 1) nodigt volgens Studio Henk uit tot ontspanning met een strakke basis en zachte, comfortabele bekleding. Geïnspireerd door het organische design van de jaren zeventig, biedt deze bank een warm en omarmend gevoel. Dankzij de verschillende modulaire elementen kan de Blanket Sofa gemakkelijk worden aangepast aan zowel grote als kleine ruimtes. De Blanket Sofa is beschikbaar in diverse gerecyclede en gecertificeerde stoffen en verkrijgbaar vanaf € 999.


De Turn eettafel (foto 2) haalt zijn inspiratie uit de gedurfde vormen en rijke decoraties van het 17e-eeuwse design, met elegante, bolvormige poten van massief eikenhout. De Turn eettafel is vervaardigd uit FSC-gecertificeerd massief eiken- of notenhout en is beschikbaar in verschillende kenmerkende Studio Henk-afwerkingen. De Turn eettafel is verkrijgbaar vanaf € 1.909.


De Display collectie (foto 3) kenmerkt zich door een minimalistische en moderne esthetiek, dankzij het gebruik van eenvoudige geometrische vormen. De salon- en bijzettafel, verkrijgbaar in verschillende houtsoorten en afwerkingen vanaf € 849, zijn een speelse toevoeging aan elke woonkamer. De lamp en vaas, vervaardigd uit Portugese klei, zijn verkrijgbaar in vier kleuren: botergeel, chocolade bruin, olijfgroen en haverbeige vanaf € 99 per vaas en € 349 per lamp.



Links

www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden