Naar het circus

Dinsdag 23 maart 2021

Italiaanse verlichtingsfabrikant Karman presenteert de nieuwe Circus collectie. Deze lijn bestaat uit drie hanglampen van geblazen glas.
Naar het circus
Naar het circus Naar het circus

De nieuwste serie van Karman is ontworpen door Matteo Ugolini en Edmondo Testaguzza. De drie hanglampen van geblazen glas zijn te herkennen aan een wit ‘stoffen’ filigraan motief. De lampen zijn met de hand vervaardigd met behulp van een oude techniek die teruggaat tot de zestiende eeuw, waarbij melkwitte stroken glas op gesmolten glas worden gewikkeld en uitgerekt.

 

Contrasterende banden geven de collectie een zachte, symmetrische uitstraling die doet denken aan een circustent, vandaar de naam. Elk stuk is uniek en wordt geleverd in drie verschillende vormen en maten, Ø 32 cm x H 31 cm, Ø 24 cm x H 28 cm of Ø 24 cm x H 36 cm. De armaturen kunnen natuurlijk met elkaar worden gecombineerd.

 

Karman heeft overigens nieuwe vertegenwoordigers. In België is Karman nu verkrijgbaar via Hugo Neuman uit Woutersbrakel. Voorheen liep dat via Tine en co, Martine Struyvelt, maar zij vertegenwoordigt nu interieurslabels als Driade, Fontana Arte, Gufram, Masiero Group en Pianca. In Nederland was RC Licht uit Zaltbommel eerder de importeur, maar nu kunnen geïnteresseerden contact opnemen met VDK - Van der Kerff Meubelagenturen uit Lelystad.



Links

van-der-kerff-agenturen.business.site
www.hugo-neumann.com
www.karmanitalia.it
www.martinestruyvelt.be
www.rclicht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #karman, #circus, #vanderkerffagenturen, #vdkagenturen #hugoneumann, #karmanitalia, #martinestruyvelt, #rclicht

Gerelateerd nieuws
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder
 
Hortensia inspiratie voor armaturen
lees verder
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden