Naar bed met een robot!

Maandag 30 oktober 2017

De Somnox slaaprobot is uniek apparaat dat je slaappatronen begrijpt, je ademhaling regelt en geluiden maakt om te helpen sneller in slaap te komen, terug in slaap te komen en fris wakker worden.
Naar bed met een robot!
Naar bed met een robot! Naar bed met een robot! Naar bed met een robot! Naar bed met een robot!

Volgens Somnox zitten we in een wereldwijde groeiende slaapcrisis. Van de wereldbevolking zou inmiddels 20% lijden aan slapeloosheid,  een groeiend percentage. Vier ingenieurs uit Delft, die persoonlijk de gevolgen van slaapgebrek hebben ervaren, hebben de missie om de wereld beter te laten slapen. Met 's-werelds eerste slaaprobot.

De Somnox slaaprobot is uniek apparaat dat - door deze 's nachts te knuffelen - je voelt het ademen. Daarop wordt de eigen ademhaling onderbewust aangepast. Naast ademhaling kan de Somnox robot ook zorgen voor geluiden van hartslag, meditatie of eigen gekozen geluid. Daardoor ga je sneller, beter en dieper slapen, zo is het verhaal.

De robot gaat uit zodra men in slaap valt. Met mobiele app kunnen persoonlijke voorkeuren aangepast worden. Zachte en duurzame stoffen zorgen voor comfort en kunnen gemakkelijk worden gewassen. De robot is niet alleen ontwikkeld om de slaap te verbeteren, maar kan ook op de bank worden gebruikt bij het bereiken van ontspanning.

Somnox heeft een partnerschap met matrasfabrikant Koninklijke Auping. Auping hielp met het ontwerpen van de robot en kan deze eveneens produceren. De prijs zal vermoedelijk circa € 499 bedragen. Vanaf 14 november op Kickstarter peilt men via korting op de 2.000 beschikbare exemplaren, onder meer de belangstelling hiervoor.

 



Links

www.auping.nl
www.somnox.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, robot #auping, #somnox

Gerelateerd nieuws
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden