Mooie klus Carpet Making in Parijs

Maandag 22 december 2014

'Een wereldberoemd Frans designhuis heeft zijn weg naar Schijndel gevonden.' Met deze mededeling komt Carpet Making, inderdaad uit: Schijndel. Trots is het bedrijf op een klus die het voor Louis Vutton mocht doen.
Mooie klus Carpet Making in Parijs

Het eindresultaat van die klus ligt in Parijs, meer bepaald in het nieuwe restaurant Le Frank, dat onlangs in de Franse hoofdstad opende. 'Voor deze exclusieve en stijlvolle eetgelegenheid hebben we een prachtig karpet gemaakt, gebandeerd met een katoenen band. Ingetogen klasse en een rijk, luxe gevoel completeren het geheel.'



Links

www.carpetmaking.nl

Tags

vloer, tapijt, karpet, design

Gerelateerd nieuws
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden