Montis 2019 nieuws

Donderdag 17 januari 2019

Montis presenteert haar nieuws op interieurvakbeurs Imm Cologne gestart. Komt dat zien, nog tot en met zondag 20 januari!
Montis 2019 nieuws
Montis 2019 nieuws Montis 2019 nieuws Montis 2019 nieuws

We kondigden al eerder aan dat Montis niet op de Design Post maar op de Imm zelf hun noviteiten zou tonen. Zoals de Domino 18 (foto 1) van Dick Spierenburg. De modules fungeren als bouwstenen die van elke kant aan elkaar gekoppeld kunnen worden in drie hoogtes. Alle blokken bieden rondom hetzelfde comfort. Zo bouw je aan de voorkant een lounge- of tv-hoek, en aan de achterkant een lees-, eet- of werkplek.

Daarnaast toonde de meubelfabrikant uit Dongen de George (foto 2) van ontwerper Gijs Papavoine. Een fauteuil met een royale uitstraling, zonder volumineus te zijn. De rugsteun heeft aan beide uiteinden beweegbare oren, die naar binnen kunnen scharnieren om extra steun te geven. De zitschaal geeft door zijn hoefvorm in elke zitpositie een goede lende- en armsteun.

Ook nieuw is de tafel More (foto 3) van Simon Pengelly. Door de bovenkant uit elkaar te schuiven worden de tafelbladen blootgelegd, en dankzij het ontwerp duurt het nog geen 40 seconden om de tafel uit te klappen. War met gemak plaats biedt aan tien mensen.

Tenslotte heeft de Back me Up van Arian Brekveld uit 2016 een armleuning gekregen en is tot de Back me Up armchair (foto 4) verworden.

 



Links

www.designpostkoeln.de
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.montis.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, Orgatec, Spoga, LivingKitchen, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, das Haus, truly truly, #immcologne, #imm, #imm19, #imm2019, #dashaus, #puretalents, #puretalentscontest, #montis, #arjanbrekveld, #gijspapavoine, #simonpengelly, #dickspierenburg

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden