Montageteam Leenbakker en Kwantum

Woensdag 01 september 2021

Leen Bakker en Kwantum werken achter de schermen al veel met elkaar samen, maar nu is dat ook aan de voorkant zichtbaar. De twee partijen vormen samen een montageteam voor raamdecoratie.
Montageteam Leenbakker en Kwantum

Vanaf deze week rijden er busjes rond met daarop de logo's van beide formules. Naast het gezamenlijke montageteam werken Leen Bakker en Kwantum ook samen op het gebied van finance, ict en het werven van personeel. 

 

Op 1 september vorig jaar kondigden Kwantum en Leen Bakker aan onder één directie verder te gaan. Debbie Klein staat als ceo aan het hoofd van de twee woonwinkels. Bob de Nijs is als operationeel directeur verantwoordelijk voor onder andere de montage-activiteiten.

 

Sinds enige tijd was Kwantum al aan het werven voor nieuwe raamdecoratie-monteurs en is er ook een interne opleiding opgezet voor nieuwe monteurs.

 

In de toekomst zal de krachtbundeling van beide formules op nog meer vlakken zichtbaar worden. Beide woonwinkelformules zijn eigendom van investeerder Gilde Equity Management.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, retail, keten, formule, montage, raambekleding, samenwerking, busjes, personeel, ambacht, operationeel, werving, monteurs, #kwantum, #leenbakker, #gilde

Gerelateerd nieuws
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder
Feest in Floriworld
Het nieuwe Floriworld Trade & Event Center is officieel geopend. De locatie richt zich op professionals in home deco en sierteelt en combineert vaste showrooms, flexplekken en event-ruimtes onder één dak.
lees verder
Coretec toont nieuw concept
Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) toonde US Floors in haar showroom in Kruisem het nieuwe winkeldisplay-concept voor haar vloerenmerk Coretec.
lees verder
 
Daling consumptie goederen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden