Monasch by Best Wool

Woensdag 03 april 2019

Het Nederlandse Best Wool lanceert zijn eerste vloerkleden label: Monasch by Best Wool.
Monasch by Best Wool
Monasch by Best Wool Monasch by Best Wool

Het label is vernoemd naar Yvar Monasch, eigenaar van Best Wool. Dit bedrijf kennen we natuurlijk vanwege de hoogwaardige vloerkleden, die Best Wool maakt van wol uit Nieuw-Zeeland en Europa. Tijdens de 58e editie van Salone del Mobile in Milaan is de nieuwe collectie te zien in het Nederlandse paviljoen ‘Masterly Dutch’.

 

Met de lancering van het label Monasch by Best Wool combineert het bedrijf naar eigen zeggen topkwaliteit met duurzaamheid, comfort en warme luxe. Frank Conrad, hoofd innovatie en design bij Best Wool: “Wol is terug van eigenlijk nooit weggeweest. Dat zien we in de mode en meubelstoffen en zeker in de interieurs van nu, waarin natuurlijke materialen en duurzaamheid hand in hand gaan met comfort en luxe.”

 

Monasch by Best Wool ziet de natuur als de beste ontwerper en werkt volledig circulair dankzij de DSM-Niaga techniek, een circulaire methode waardoor het mogelijk is om de vezels en de rug van elkaar te scheiden. Daardoor is het hele kleed recyclebaar.

 

De collectie Monasch bestaat uit twaalf designs, in verschillende kleuren, maten en randafwerkingen. Fat Cat (foto 1) is zacht als een kattenvelletje, Crayons (foto 2) toont pas zijn waren kleuren als je erop staat. De lichtgrijze basiskleur ligt qua structuur net iets hoger dan de kleurstrepen, wat zorgt voor een speels effect. Masai (foto 3) is volgens Best Wool net zo kleurrijk als de Afrikaanse stam, met kleuren als blauw en rood.



Links

www.bestwoolcarpets.com
www.niaga.world

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, wol, tapijt, karpet, kleed, wol, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, beurs, natuur, natuurlijk, #bestwoolcarpets, #salonedelmobile, #masterlydutch, #monasch

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden