Molly Marais' fusie-servies

Dinsdag 14 juli 2015

Molly Marais (uitgesproken: Molly Maré) is een relatief nieuwe leverancier van servies die de producten als een interieur design label met een internationale uitstraling weet te presenteren.
Molly Marais' fusie-servies
Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies

Het Deense bedrijf uit Kopenhagen zal ook op diverse internationale beurzen acte de présence geven. In de Benelux is er gekozen voor ShowUp in Vijfhuizen en All4Home in Brussel.

De collectie wordt omschreven als een harmonieuze fusie tussen de Franse vintage en Scandinavische eenvoud. Wij menen ook een beetje Hollands Delfts Blauw-invloeden te herkennen. De ontwerpers en de sales en marketing mensen zijn gevestigd in het hart van Kopenhagen, terwijl het hoofdkantoor van Molly Marais is gevestigd in Tokio. Een fusie van internationale stijlen dus.

De Deense firma wordt in de Benelux vertegenwoordigd door At Home Agency uit Brugge, T: +32 (0)478 - 55 05 25, E: info@gifts-at-home.be.

 



Links

www.mollymarais.com
www.showup.nl
www.all4home-fair.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, inspiratie, wonen, decoratie, tafeldekken, dekken, servies, aankleding, show, event, evenement, beurs, accessoire

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden