Mipolam 80 jaar

Woensdag 05 april 2017

Op de 80e verjaardag van Mipolam vinyl vloeren breidt vloerenspecialist Gerflor de collectie uit met de nieuwe kwaliteit Mipolam Affinity.
Mipolam 80 jaar

Gerfor specialiseert zich met Mipolam al sinds 1937 in homogene vinyl vloerbedekking. De verschillende producten zijn de afgelopen jaren allemaal vernieuwd, waardoor er keuze is uit een veelvoud aan moderne designs. Onder het label Mipolam vallen verschillende productlijnen, zoals de Elegance, Accord en de nieuwe lijn Affinity.

Mipolam Affinity (foto) is een non-directionele homogene vloerbedekking: het design is door en door verwerkt in de vloer. De vloer is beschikbaar in diverse ton-sur-ton designs, van neutraal grijs, beige en bruin tot vrolijk blauw, groen en rood. In totaal zijn er 28 nieuwe kleuren verkrijgbaar, op rol en op aanvraag in tegels. De vloeren zijn 100% recyclebaar.

Homogene vloeren combineren een eenvoudig onderhoud met een lange levensduur. De vloeren zijn waterdicht (thermisch gelast), kunnen een zware belasting aan en zijn geschikt voor ruimtes waar veel mensen lopen (slijtklasse T). Voor een optimale hygiëne is het mogelijk om de vloer door te laten lopen op de muur (als plint), zodat er minder vuil in de hoeken terecht komt.

De Mipolam Affinity homogene vloeren zijn voorzien van een gepatenteerde Evercare™ oppervlaktebehandeling. De vloeren zijn hierdoor zelfs bestand tegen chemische stoffen zoals Betadine en desinfecteringsmiddelen en worden daarom gebruikt in ziekenhuizen, verzorgings- en verpleeghuizen en laboratoria.

 

De vloeren van Gerflor worden onder meer geleverd door Headlam.

 



Links

www.gerflor.nl
www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, vloer, vinyl, pvc, stoffering, vloerbedekking, #mipolam, #gerflor.

Gerelateerd nieuws
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden