Minkes van Luxaflex naar Fetim

Vrijdag 22 mei 2015

Na 10 jaar in verschillende functies bij Luxaflex Nederland werkzaam te zijn geweest, gaat marketing manager Bas Minkes terug naar zijn oude métier: vloeren.
Minkes van Luxaflex naar Fetim

Per 1 juni verlaat hij het bedrijf in raambekleding. Hij gaat dan aan de slag als marketing manager flooring bij Fetim. Voordat hij bij Luxaflex aan de slag ging werkte Bas tot 2005 bijna zes jaar als accountmanager bij Forbo Flooring.

Bas: "De afgelopen jaren waren voor mij een bijzonder plezierige periode. Luxaflex Nederland heeft mij geweldige kansen geboden en ik heb er dan ook met heel veel plezier gewerkt. Ik ben er trots op dat ik mij voor dit toonaangevende merk in heb mogen zetten en op die manier heb kunnen bijdragen aan de verdere groei van Luxaflex in Nederland. Naast de fijne collega’s bij Luxaflex Nederland, heb ik ook altijd met veel plezier met en voor u gewerkt. Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Ik wens u al het goeds toe en wellicht tot ziens."



Links

www.luxaflex.nl
www.fetimgroup.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, personalia, personeel, vacature, vloeren, parket, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden