Minkes van Luxaflex naar Fetim

Vrijdag 22 mei 2015

Na 10 jaar in verschillende functies bij Luxaflex Nederland werkzaam te zijn geweest, gaat marketing manager Bas Minkes terug naar zijn oude métier: vloeren.
Minkes van Luxaflex naar Fetim

Per 1 juni verlaat hij het bedrijf in raambekleding. Hij gaat dan aan de slag als marketing manager flooring bij Fetim. Voordat hij bij Luxaflex aan de slag ging werkte Bas tot 2005 bijna zes jaar als accountmanager bij Forbo Flooring.

Bas: "De afgelopen jaren waren voor mij een bijzonder plezierige periode. Luxaflex Nederland heeft mij geweldige kansen geboden en ik heb er dan ook met heel veel plezier gewerkt. Ik ben er trots op dat ik mij voor dit toonaangevende merk in heb mogen zetten en op die manier heb kunnen bijdragen aan de verdere groei van Luxaflex in Nederland. Naast de fijne collega’s bij Luxaflex Nederland, heb ik ook altijd met veel plezier met en voor u gewerkt. Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Ik wens u al het goeds toe en wellicht tot ziens."



Links

www.luxaflex.nl
www.fetimgroup.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, personalia, personeel, vacature, vloeren, parket, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden