Minder interesse meubelboulevard?

Zaterdag 19 april 2025

Uit onderzoek blijkt dat er rond pasen minder paaseieren worden verkocht in supermarkten en de meubelboulevard niet meer populair is.
Minder interesse meubelboulevard?

Nederlanders kopen massaal minder paaseieren in de supermarkten. Ook wordt het ooit populaire uitje naar de meubelboulevard bij lange na niet meer als vanzelfsprekend beschouwd, zo blijkt uit een paasonderzoek van NIQ-GfK.

 

In totaal geeft 39% van de ondervraagde consumenten aan dat ze minder paaseieren van chocolade gaan kopen. Voor 61% is de hogere prijs de belangrijkste reden. De kilo-prijs nam gemiddeld met 50% toe. Toch zijn paaseieren nog altijd wel de traditionele lekkernij tijdens het ontbijt en verschijnen ze bij 43% op tafel. Dat is meer dan croissants (41%) en feeststol (34%).

 

Meubelboulevard
Het traditionele paasuitje naar de meubelboulevard blijkt ook aan populariteit te hebben ingeboet. Bij 0,9% van de ondervraagden behoort dit nog tot de paasplannen. Onder andere een bezoek aan het tuincentrum (2,5%) is populairder.



Links

www.nielseniq.com

Tags

nieuws, interieur, meubelboulevard, pasen, consumenten, bezoek, paasdag, bezoeken, paaseieren, croissants, feeststol, ontbijt, onderzoek, gfk, niq, paasplannen, tuincentrum, populair, #nielseniq, #gfk

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden