Meubeldivisie Thielemeyer vraagt om faillissement

Woensdag 16 december 2015

De Bernhard Thielemeyer GmbH & Co KG zal binnen enkele dagen bij de rechtbank in Paderborn faillissement aanvragen. De slaapkamerdivisie blijft momenteel buiten schot.
Meubeldivisie Thielemeyer vraagt om faillissement

Volgens directeur Elmar Thielemeyer moest tot de faillissementsaanvraag worden besloten vanwege de dalende omzet in de afgelopen jaren, zo meldt MöbelKultur vandaag. Deze daling kon blijkbaar niet voldoende worden gecompenseerd met kostenbesparingen vanwege de bestaande arbeidsrechtelijke situatie.

Bernhard Thielemeyer GmbH & Co KG heeft nu een andere naam gekregen, DW meubelen GmbH & Co KG, en zal dus waarschijnlijk failliet gaan. Thielemeyer lijkt nog wel kansen te zien voor een doorstart met minder personeel.

De productie van massief houten slaapkamers zal onder Thielemeyer GmbH & Co. KG
gewoon doorgaan. Volgens de directeur zijn de bedrijven zo gescheiden dat er geen risico's zijn dat ook de slaapdivisie in problemen komt. De slaapkamer-divisie zou economisch gezond zijn.



Links

www.thielemeyer.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelen, meubel, meubels, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, bank, banken, zit, zitbank, fauteuil, overname, failliet, faillissement, faling, insolventie, doorstart, fusie, zitmeubel

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden