Meubelbeurs Brussel rapport

Donderdag 06 november 2014

De bezoekersaantallen zijn nog niet binnen, maar over de sfeer kunnen we wel al iets vertellen. Ook over het aanbod. De aankleding. De trends. En daarmee scoort de Meubelbeurs Brussel een keurig rapportcijfer.
Meubelbeurs Brussel rapport
Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport Meubelbeurs Brussel rapport

Een eerste sfeerimpressie van Meubelbeurs Brussel 2014

 

De afgelopen dagen vond van zondag 2 tot en met woensdag 5 november de jaarlijkse Meubelbeurs Brussel plaats. In het imposante Expo Heysel waren maar liefst zeven volle hallen gevuld met een keur aan middelgrote en grote stands van veel internationale merken die ieder jaar weer terugkeren naar Brussel. Waarom? Omdat de continuïteit het sterke punt van deze beurs is; de deelnemers weten wat de beurs hen biedt, de bezoeker weet wat hij kan verwachten. De exposant wacht met de presentatie van nieuwe concepten op dit moment, en de bezoeker gebruikt dit moment voor zijn aankopen. En dat is goed voor beide partijen én voor de beursorganisatie.

 

Segmentering

Zo stond er ook dit jaar weer een sterke vertegenwoordiging van Belgische, Nederlandse maar ook heel veel andere grote internationale meubelmerken zeer duidelijk gesegmenteerd; een ander sterk punt van de beurs. 'We proberen ieder jaar een accent te verleggen', aldus Els van Pelt, directeur van de beurs. 'Zo zijn we ooit begonnen met Brussels by Night en zo zijn we nu ook bezig met de Kidscorner.' Wat ook opvalt aan de beurs, is de gastvrijheid en de prettige sfeer. En of de bezoekersaantallen nu hoger of lager dan verwacht zijn, veel standhouders zijn in ieder geval tevreden over de kwaliteit van de bezoekers. Meer nieuws over de beurs volgt in het verslag in de januari-editie van Vaktijdschrift Ons Huis.



Links

www.meubelbeurs.be
www.schuifkunst.nl
www.nouvion.nl

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, meubel, meubelen, wonen, interieur, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night

Gerelateerd nieuws
 
Lichtsculpturen op grote schaal
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden