Meubelbeurs Brussel 2023 al goed

Maandag 04 september 2023

Midden augustus was al zo’n 95% van de ruimte gevuld. De organisatie van Meubelbeurs Brussel is dan ook positief over de volgende editie, die van 5 tot 8 november plaatsvindt.
Meubelbeurs Brussel 2023 al goed

In een interview met Meubihome vertelt directeur van Meubelbeurs Brussel Glenn De Maeseneer hoe de verschillende hallen er dit jaar uitzien. Hallen 3, 4, 8, Patio en 9 zijn helemaal gevuld. Hal 4 is, voor het eerst sinds 2018, een volle hal. Mede omdat Passe Partout en Recor van hal 5 naar hal 4 zijn verhuisd. Hier zijn ook enkele nieuwkomers te vinden, zoals Innovation Living, Calia Italia en Staud. In hal 5 zijn bedrijven als Saunaco, Aquinos en Hima (voorheen in hal 9) te vinden.

 

In de slaaphal 6 staan zowel oude bekenden als nieuwkomers (foto uit promofilmpje van de organisatie). Hoewel de hal nog niet helemaal gevuld is, zegt De Maeseneer dat de bezetting een ‘duidelijk stap vooruit’ heeft gezet, ten opzicht van vorige jaren. Nieuwe exposanten zijn: Haarhuis & Jansen, Hukla, Arctic Living en Ecolife Beds. Aquinos/Beka is ook een nieuwe slaapexposant, maar staat in Hal 5. Ook zijn in de slapenhal enkele extra Scandinavische bedrijven te vinden, naast Ecolife bed zijn dit, Dan-form, Tenzo, Torpe en Innovation living.

 

Meer weten over de Meubelbeurs Brussel bedrijven? Deze maand start de organisatie weer met een blog, waarin telkens enkele bedrijven centraal staan. Bedrijven die duurzaamheid hoog in het vaandel hebben krijgen in de blogs extra aandacht.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb

Gerelateerd nieuws
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden