Meubel+ en Parketblad naar Sanders

Donderdag 23 mei 2019

Vakbladen.com heeft de handdoek geworpen en haar titels Meubel+ en Parketblad overgedaan aan Sanders Media.
Meubel+ en Parketblad naar Sanders

De vakbladen Meubel+ en Parketblad zijn per 1 mei 2019 van Vakbladen.com overgenomen door Sanders Media uit Weert, zo meldt Nederlands Medianieuws.

Vakbladen.com uit Zwolle had Lakerveld half 2017 overgenomen, maar de uitgeverij uit Rijswijk ging kort daarna failliet. Vakbladen.com wist vervolgens weer de titels van de curator te kopen, maar kreeg vervolgens slechts slechts klein deel van het personeel mee in de nieuwe plannen. Een ander deel startte de concurrerende uitgeverij op (Business Content Media). Vakbladen.com verwierf vervolgens enkele oudgedienden om de bladen uit het wooncluster draaiende te houden.

Dat bleek bijzonder lastig. In oktober 2018 werden alle bladen, Het Parketblad uitgezonderd, al samengevoegd met het weekblad Meubel met de nieuwe naam Meubel+, in een maandelijkse frequentie.

Sanders Media is uitgever van de titels Interieurbouw, Bouw & Renovatie, SGA Schilder, Glas en Afbouw en Tuinvak.



Links

www.lakerveld.nl
www.sandersmedia.nl
www.vakbladen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, uitgever, uitgeverij, meubel, meubel+, meubelplus, vakblad, woninginrichter, parketblad, home living, slapen, houtwereld, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, koop, verkoop, verkocht, overname, buy-out, #lakerveld, #vakbladen, #sandersmedia

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden