Merken keren terug naar DWI

Maandag 24 april 2023

Maxfurn heeft de succesvolle samenwerking met De Woonindustrie (DWI) verlengd en heeft opnieuw voor vijf jaar getekend. Verder zijn er een aantal nieuwe ’oude’ namen die terugkeren.
Merken keren terug naar DWI
Merken keren terug naar DWI Merken keren terug naar DWI

Madam Stoltz (foto 2) staat opnieuw in De Woonindustrie (DWI) in Nieuwegein, net als Gift Stories (tot eind 2022 bekend onder de naam 2Gether), met de merken 58Products, Incado, Livingly, Räder, Sirius, The Organic Company, Wax Design en Canairi.

 

Dit geldt - zoals Interieurjournaal eerder al meldde - ook voor Recor Group, met zowel Recor, Sofabed en Recor Bedding. Ook het merk Kanza, onderdeel van Dutch Tribes, heeft haar intrek genomen. Daarnaast komt Vriesco vanaf 1 juni naar Nieuwegein met het merk A House of Happiness (foto 3).

 

DWI is trots op de vernieuwde samenwerkingen: 'We zijn erg verheugd om onze bestaande partnerships te versterken en nieuwe partners te verwelkomen in ons centrum. We blijven ons inzetten om de beste kwaliteit en service te bieden aan onze exposanten en bezoekers. Dat doen we onder andere door naast de Vakdagen, events als de Interieurprofessionaldag en MDXL Project & Interieur te organiseren en op de maandag natuurlijk de Marketday,' aldus Jan Hogenkamp.

 

Verder zorgen speciale VIP dagen, zoals georganiseerd door Passe Partout en Haans Lifestyle op 24, 25 en 26 april, voor bedrijvigheid in het centrum. Ook Cartel Living, Dimondi, Leclerq en Bouman, RB Collection, Life is a Jungle, Stylerz, Interstar, Jan Kurtz, Akante, BKS Meubelen, Wandkraft, Studio BAC en XO Interior doen mee aan deze dagen en zetten hun showroom extra open.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen

Gerelateerd nieuws
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden