Meister brengt nieuw trapprofiel

Vrijdag 07 april 2017

Met het nieuwe Longlife parket trapprofiel is het mogelijk om een trap goed uit te voeren met Meister parket.
Meister brengt nieuw trapprofiel

Meister wil hiermee inspelen op de trend dat trappen in de woonkamer vaker voorkomen. Is dat het geval, dan wil de consument vaak de kleur van de parketvloer laten doorlopen in de trap.

Met het Meister trapprofiel staat niets de vakman in de weg om deze wens in vervulling te laten gaan. De profielen zijn beschikbaar in een L- en een U-profiel. De profielen zijn afgestemd op de oppervlakken uit de Longlife parketcollecties Penta PD 450, Cottage PD 400 en Classic PD 200.

Ook voor de 11mm sterke wood-powder vloeren - Nadura en Lindura - is er nu een elegant trapprofiel (type 11). Het is beschikbaar in de kleuren zand, edelstaal en zilver.

Meister wordt onder meer door De Eik, Heditex, Parketpoint, Schadébo en Viehoff in de Benelux gedistribueerd.

 



Links

www.deeik.nl
www.heditex.com
www.meister.com
www.parketpoint.nl
www.schadebo.nl
www.viehoff.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #heditex, #viehoff

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden