Meet the Masters of Interior

Woensdag 18 februari 2015

Nieuwe ... hal, nieuwe vaste én pop-up exposanten. Nieuwe stands. Nieuwe en trouwe bezoekers. Nieuwe merken, collecties en producten. En nieuwe samenwerkingen vorige week tijdens de voorjaarbeurs bij ETC Expo.
Meet the Masters of Interior

                          Aangenaam XL was met maar liefst 150 vierkante meter ook werkelijk XL

 

 

Een nieuwe lente, een nieuw begin ... is het halve werk. Een groot welkomstvuur brandde bij de entree.

 

Totaalconcept

Len de Koster en Ditte Kolijn van ETC Expo, met hun team en hun exposanten verantwoordelijk voor al dit nieuws, brandden van enthousiasme en ambitie: 'Dit is het niveau waarop we ons willen begeven. We willen blijven verrassen, dus er liggen alweer nieuwe plannen klaar om nog verder uit te breiden, onze uitstraling te upgraden en ons totaalconcept te completeren. De samenwerking tussen exposanten onderling is zeer inspirerend en we zien onze bezoekersaantallen nog steeds stijgen.'

 

Aangenaam XL

Een gloednieuwe hal met duizend nieuwe vierkante meters en vijf nieuwe exposanten. Loggere Wilpower, Aangenaam XL, Contempera (kunst), Tegelzone en Arie Tuin Architectuur. Aangenaam XL was met maar liefst 150 vierkante meter ook werkelijk XL. Paul Buitenhuis: 'Veel klanten kennen ons en onze producten al, maar nu kunnen we een veel beter beeld geven van wat wij op interieurgebied kunnen doen.'

 

Tuinarchitectuur

Opvallend en wijs lijkt ook de uitbreiding met exposanten in het buitensegment Arie Tuinarchitectuur en Hawé Outdoor. Allereerst is de overloop in buiten- en binnenwonen sowieso een trend. Kijkend naar de kentering in de branche, van een afname van het aantal fysieke detailhandelsvestigingen en naar de opkomst van vrij gevestigde interieurarchitecten en stylistes is het zó belangrijk om ook daadwerkelijk een totaalconcept neer te zetten. En last but not least, het geeft ETC expo ook een heel andere dynamiek, al die stylistes met hun klanten naast detaillisten en inkoopdelegaties. 

 

Benieuwd naar al het overige nieuws? Nieuwe merken, samenwerkingen, collecties? U leest er binnenkort alles over in Vaktijdschrift Ons Huis.



Links

www.etcexpo.nl
www.aangenaamxl.com
www.loggerewilpower.com
www.contempera.nl
www.tegelzone.nl
www.arietuinarchitectuur.nl
www.ayanaoutdoor.nl/nl/

Tags

meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, ETC, ETC expo, Culemborg, interieur, meubel, decoratie, trade mart, showroom, behang, gordijn, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, woondecoratie, vloerbedekking, verlichting, verf, behang, interieuraccessoire, karpet, beurs, Meet the Masters of Interior

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden