Meerman nieuwe directeur Inretail

Zaterdag 04 juni 2016

Op 1 juli nemen Inretail en Hanneke Verburg afscheid van elkaar en wordt ze opgevolgd door de huidige voorzitter Jan Meerman.
Meerman nieuwe directeur Inretail
Meerman nieuwe directeur Inretail

Hanneke Verburg was pas sinds per 1 juni 2015 als directeur van de Nederlandse non-food brancheorganisatie Inretail binnengehaald en er wordt op 1 juli afscheid van haar genomen. Haar werkzaamheden zijn echter al overgedragen aan het management team.

In de bestuursvergadering van 24 mei jl. is Jan Meerman gevraagd de functie van algemeen directeur van INretail in te vullen. Hij heeft positief op het voorstel gereageerd en treedt per 1 juli af als voorzitter. Voor de vacante voorzittersfunctie start binnenkort de werving.

 



Links

www.inretail.nl

Tags

non-food, retail, detailhandel, branche-organisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, voorzitter, inretail, organisatie, lobby, club, vereniging.

Gerelateerd nieuws
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden