Meer Nivo aan de wand

Maandag 25 oktober 2021

Nivo van Deense designmerk Gejst is volgens het bedrijf de essentie van functioneel minimalisme. De dunne planken lijken in de lucht te zweven. Het product krijgt vier extra combinaties, zodat de planken met nog meer instellingen en doeleinden kunnen worden gecombineerd.
Meer Nivo aan de wand
Meer Nivo aan de wand Meer Nivo aan de wand

Nivo is door Böttcher en Kayser ontworpen voor Gejst. Het rekkensysteem heeft een strak, gefocust ontwerp zonder overbodige elementen, waarbij elk laatste onderdeel en detail zorgvuldig is overwogen met betrekking tot ontwerp, vorm en functie. Er zijn geen zichtbare schroeven en de planken schuiven recht in schuin uitgesneden spleten in de verticale palen, wat de bron is van het zwevende uiterlijk.

 

Nivo is er in acht verschillende arrangementen: A, B, C, D, E, F, G en H. De combinaties, D, E, G en H, zijn nieuw. Alle combinaties zijn er in zwart of wit. Nivo komt ook in een grotere variant, Nivo Large, die verkrijgbaar is in twee uitvoeringen, D en E, in zwart of wit.

 

Gejst wordt in België en Luxemburg vertegenwoordigd door het Belgische agentuur Stilfuld. Scandicliving is agent voor Nederland.



Links

www.stilfuld.be
www.scandicliving.nl
www.gejst.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, woonaccessoire, meubel, plank, wandplank, wandrek, fotoplank, plankdrager, kleinmeubel, bijzet, #Growup, #Listenup, kinderkamer, jeugdkamer, #scandicliving, #gjest, #gejst, #stilfuld

Gerelateerd nieuws
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
 
Natuurelement op de wand
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden