Mattsons op Imm 2023

Woensdag 17 mei 2023

Haarhuis & Jansen gaat opnieuw een beddenmerk vertegenwoordigen: Mattsons. Het agenturenbedrijf presenteert een deel van de collectie onder meer op de komende Imm Spring Edition van 4-7 juni in Keulen.
Mattsons op Imm 2023

Vorige maand kondigde Haarhuis & Jansen Luxury Bedding aan de belangen gaan behartigen van Doc en hun merk Philrouge in de Benelux. In september 2021 werd Revor voor Nederland al toegevoegd, kort nadat tijdens de Vakbeurs Slapen in De Woonindustrie in Nieuwegein een nieuwe boxspringcollectie van het eigen Haarhuis & Jansen-merk was geïntroduceerd.

Nu zit tevens het Zweedse Mattsons in het leveringsassortiment voor de Benelux. Jeroen Haarhuis: 'Tijdens de eerste gesprekken met de Mattsons familie werd ons al vrij snel duidelijk dat deze oudste beddenmaker uit Zweden ambitie heeft. Sinds 1851(!) worden de bedden hier met de hand gemaakt en volledig opgebouwd uit enkel natuurlijke materialen. Traditioneel vakmanschap, waarbij de matrassen nog echt met draad en naald worden vervaardigd (het zogeheten side-stitching), bleef meer dan 160 jaar enkel verkrijgbaar in Scandinavië en op de meest luxe jachten ter wereld.'

Maar Oscar Mattsons, zesde generatie van dit familiebedrijf, besloot het merk ook bereikbaar te maken voor de rest van de wereld. De afgelopen jaren werd het merk volgens Haarhuis bekend in wereldsteden zoals Dubai, London en Seoul. Omdat de Benelux altijd een bijzonder goede markt is geweest voor Zweedse bedden in het premium segment, wil Mattsons zich nu ook hier gaan vestigen.

Met verkoopprijzen van € 7.000 tot € 50.000 is er een evenwichtige collectie met een volgens Haarhuis enorm potentieel voor de betere beddenspeciaalzaken: 'We zijn dan ook echt blij dat dit prachtige merk ons als exclusief verdeler heeft aangewezen en hebben samen een strategisch plan uitgewerkt om Mattsons op de Benelux kaart te zetten met een beperkt aantal verkooppunten.'
 
Haarhuis & Jansen kan de gehele collectie op afspraak tonen in de showroom in Almelo en een selectie daaruit van 4-7 juni dus op de internationale interieurbeurs Imm in Keulen.



Links

www.haarhuisenjansen.nl
www.mattsonsbeds.com
www.philrouge.ch
www.imm-cologne.com
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.revor.be

Tags

nieuws, interieur, bedden, slaapsystemen, matrassen, boxspring, samenwerking, matrasdrager, verstelbaar, verticaal, horizontaal, patent, benelux, uitvoeringen, bodem, uitvoeringen, motor, verstelbaar, #haarhuisenjansen, #philrouge, #docag, #mattsonsbeds, #imm, #imm23, #imm2023, #immcologne, #sleepcologne, #revor

Gerelateerd nieuws
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden