Masterly hotel Milaan

Woensdag 28 maart 2018

Tijdens de Salone del Mobile maakt Edward van Vliet een Masterly Hotel van het Palazzo Francesco Turati in Milaan.
Masterly hotel Milaan

In het Palazzo Francesco Turati verzorgt Edward van Vliet (foto links) onder de titel Masterly Hotel - A five star hotel experience een presentatie voor vijf bedrijven - ieder met nieuwe ontwerpen van zijn hand. De vijf Nederlandse bedrijven in deze hotelsetting zijn BN, Gardelux (Hermeta), Jee-o, Leolux en Moooi Carpets. Zij worden uitgelicht door het Belgische Modular Lighting Instruments.

Van Vliet belooft de gasten een 'harmonieuze ervaring die kan verbazen, troosten, verrukken, vitaliseren of juist rust geven.' En dat alles wordt mogelijk door 'het creëren van nieuwe eclectische idiomen met een diversiteit aan culturele, natuurlijke en geometrische invloeden.' Je moet het maar kunnen!

Vervolgens 'worden eigentijdse voorzieningen met klassieke gratie verwerkt, uitgevoerd in hoogwaardiger materialen en met vakmanschap geproduceerd door internationaal gelauwerde fabrikanten.'

 



Links

www.bninternational.com
www.hermeta.nl
www.jee-o.com
www.leolux.com
www.moooi.com
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, woning, woninginrichting, vloer, karpetten, garderode, bank, fauteuil, stoel, poef, hocker, tafel, verlichting, licht, lamp, wandbekleding, behang, meubel, #salonedelmobile, #milaan, #leolux, #jeeo, #gardelux, #hermeta, #moooi, #moooicarpets, #bn, #bnint, #bninternational

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden