Margriet bij Henders & Hazel

Woensdag 22 juni 2016

Henders & Hazel, een concept van meubelfabrikant Habufa, heeft fauteuil Margriet ontwikkeld. Vanuit de wensen van de gezamenlijke doelgroep.
Margriet bij Henders & Hazel

Margriet is de titel van het bekende vrouwenblad van Sanoma, dat een totale oplage heeft van circa 180.000 exemplaren. Dit blad zou eenzelfde doelgroep als Henders & Hazel hebben en daarvoor is de Margriet-fauteuil ontwikkeld, met een comfortabele en ergonomisch verantwoorde zit. Voor een 'Happy & Healthy' leven wat ook de focus lezeressen van Margriet zou zijn. Voor wie niet eigenlijk?

Ook voor Margriet was het van belang dat de fauteuil in elk interieur past, of het nu romantisch, modern of eigentijds is. De Margriet-fauteuil is daarom verkrijgbaar in stof, lederlook en leer. Er zijn veel verschillende combinaties mogelijk met de materialen, kleuren en accentkleuren in de zijkant en op de rug. Ook kan er gekozen worden uit een rvs of een metalen frame. De fauteuil is verkrijgbaar bij een van de 52 verkooppunten van Henders & Hazel vanaf € 349.

Het is de bedoeling om de collectie nog verder uit te breiden, zo zal in het najaar een Margriet-eetkamerstoel gelanceerd worden.

 



Links

www.habufa.nl
www.hendersandhazel.nl
www.margriet.nl/hendersenhazel
www.mediaxis.be
www.sanoma-uitgevers.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, zitmeubel, fauteuil, stoel, zetel, margriet, sanoma, habufa, henders + hazel, henders, hazel, retail, concept, winkel, winkelmerk

Gerelateerd nieuws
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden