Mapei: 3 nieuwe EC1-lijmen

Dinsdag 13 mei 2014

Mapei Nederland introduceert drie nieuwe lijmen, die allemaal de EMICODE EC1-codering meedragen. 'Ze zijn dus zeer emissiearm', aldus Mapei.
Mapei: 3 nieuwe EC1-lijmen

Het gaat om de 'Ultrabond Eco Contact', 'Ultrabond Eco 4 LVT' en 'Ultrabond Eco Tack LVT'. Door deze uitbreiding komt het aantal EC1-lijmen van Mapei op 24 uit.

Eerstgenoemde is een zeer stabiele oplosmiddelvrije contactlijm voor trappen, plinten, profielen en hoekstukken, met een droogtijd van ongeveer een half uur. 'Eco 4 LVT' zorgt er volgens Mapei voor dat de de LVT-stroken niet gaan kieren en dat zich geen hinderlijke openstaande naden vormen. Met 'Eco Tack LVT' tenslotte, komt Mapei met een antislip/tackifier die het werk kan doen voor zowel tapijttegels, LVT-stroken als looselay-PVC.





Links

www.mapei.nl

Tags

lijm,trap, plint, profiel, hoekstuk, tapijttegel, tapijt, pvc, vloer

Gerelateerd nieuws
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder
Duurzame tapijttegel
Vloerbedekkingsproducent Forbo Flooring uit Assendelft introduceert de naar eigen zeggen meest duurzame tapijttegels ooit: Tessera Evolve+
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden