Maison&Objet Paris 24-28 maart

Vrijdag 25 februari 2022

[Sponsored artikel] - Kom naar de Maison&Objet Paris van 24 t/m 28 maart! De nieuwe – uitgestelde - editie van de Maison&Objet komt eraan. Ben je er ook (weer) bij om te netwerken en de nieuwste trends te spotten?
Maison&Objet Paris 24-28 maart

Nieuw dit jaar is Maison&Objet in the City, een stadswandeling die de grootste decorateurs, in combinatie met prestigieuze merken - en unieke knowhow - samenbrengt.

Ook nieuw dit jaar: Teamlab keert terug. Verrassende nieuwe ervaringen. Het internationale kunstcollectief TeamLab, dat kunst en technologie combineert, keert terug op de beurs voor de presentatie van "Resonating Microcosms of Life - Solidified Light Color", een nieuwe, 100% interactieve animatie waarin de natuur en de digitale wereld elkaar ontmoeten.

De Maison&Objet zorgt voor een veilig beursbezoek
De gezondheid en veiligheid van alle deelnemers zijn de hoogste prioriteit van de Maison&Objet. Daarom neemt de beursorganisatie maatregelen om de gezondheidsveiligheid te versterken en de verspreiding van COVID-19 te beperken. Lees hier meer over de gezondheids- en veiligheidsmaatregelen op de beurs.

Bestel nu je toegangsbadge
Ga naar de website van de Maison&Objet voor meer informatie en het bestellen van uw toegangsbadge. Hoe eerder, hoe voordeliger!


Deze campagne is in samenwerking met CRT Ile de France, toerismebureau van de regio Parijs



[Sponsored artikel]



Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #mo22, #maisonobjet, #promosalons

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
 
Signify stuurt op herstel
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden