Mad Events 2023 in ETC

Maandag 19 december 2022

Mad Events, de kleinschalige inkoopbeurs voor onder meer bloemisten en interieurwinkels, heeft een nieuwe locatie. Op 8 en 9 januari is ETC Design Center het toneel voor het evenement.
Mad Events 2023 in ETC

De afgelopen jaren was Mad Events op verschillende locaties te vinden. Zoals in Cuijk en in driemaal in de Grote Kerk in Naarden. In 2023 komt de inkoopbeurs naar Culemborg. Dit komt wellicht omdat MD (Dekocandle) exposant is van het ETC Design Center.

 

Bezoekers kunnen genieten van een hapje en drankje en kennis maken met de nieuwste collecties van leveranciers en importeurs. Dit zijn onder meer Dutz Collection, Ecri Living, Duran Interiors, TC Style, Benediktus, Craftzz, Umo Art Gallery, Anke van Goor, Ruighuid en Talenti-Outdoor.

 

Zondag 8 januari van 10.00 tot 18.00 uur

Maandag 9 januari van 18.00 tot 22.00 uur

 

Gratis tickets reserveren kan via deze link.



Links

www.mad-events.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.duran.nl
www.dutz.nl
www.ecriliving.nl
www.benediktus.be
www.md.nu
www.tcstyle.nl
www.craftzz.nl
www.umoartgallery.com
www.ankevangoor.com
www.ruighuid.net
www.talenti-outdoor.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, bloem, plant, flora, #Madevents, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden