Maandag heropen-rechtszaak

Donderdag 04 maart 2021

De rechtszaak die Inretail heeft aangespannen om de Nederlandse winkel te heropenen vindt maandag 8 maart om 10.00 uur bij de rechtbank in Den Haag plaats.
Maandag heropen-rechtszaak

Inretail gaat in de Haagse rechtbank (foto; website) eisen dat de winkels zo snel mogelijk worden heropend omdat het onverantwoord om de winkels nog langer dicht te houden. De gehele dagvaarding is hier te vinden. Vorige week was al aangekondigd dat de gang naar de rechter gemaakt zou worden.

De koninklijke brancheorganisatie trekt daarbij onder meer de zogenaamde 'routekaart' van het kabinet. Inretail stelt dat het sluiten van de winkels volgens deze routekaart hoort bij het scenario ‘zeer ernstig’, maar zitten we nu qua coronabesmettingen - eigenlijk positief getesten - op het niveau ’ernstig’. Dus is er geen reden meer om de winkels gesloten te houden. Inretail is er daarom van overtuigd gelijk te krijgen van de rechter.

De branchevereniging is gisteren ook een petitie gestart om de druk op het kabinet te verhogen, die binnen één dag bijna 5.000 keer is ondertekend. Uit cijfers van zowel het CBS als Inretail zelf bleek dat non-foodwinkels in januari met dramatische omzetdalingen te maken kregen.



Links

www.inretail.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, lockdown, click&collect, rechtbank, rechtzaak, rechtspraak, koninklijk, #inretail, #clickcollect, #clickencollect, #kiesretail

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden