Luxe plexiglas verlichting

Dinsdag 16 mei 2023

Voor de tweede keer ontwerpt Gupica een nieuwe lampencollectie voor het Italiaanse designmerk Visionnaire.
Luxe plexiglas verlichting
Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting

De nieuwe lampencollectie Lucente van ontwerpstudio Gupica - het merk en de artistieke identiteit van Gunilla Zamboni (foto 4; website Gupica) - voor Visionnaire is geïnspireerd op de manier waarop licht splitst en reflecteert op de facetten van edelstenen, waardoor betoverende lichteffecten ontstaan. De lichtverspreidende lichamen van de lampen, die eruit zien als gekleurde edelstenen, zijn gemaakt van een secundaire grondstof die wordt verkregen door recycling van PMMA - algemeen bekend als plexiglas.

 

De ondoorzichtige LED-lichtbron, die door de stenen gaat, produceert een diffuus licht dat transparantie en kleuren naar voren brengt, en een uniek gradueel uiterlijk - een lichtstraal die in de kamer straalt in een dynamisch chromatisch spectrum.

 

Visionnaire heeft in de Benelux twee dealers: D-Style in Zaventem en Arowonen in Rotterdam.



Links

www.visionnaire-home.com
www.arowonen.nl
www.dstyle.be
www.gupica.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, design, designer, verlichting, licht, armatuur, #visionnairehome, #visionnaire, #arowonen, #dstyle, #gupica, #gunillazamboni

Gerelateerd nieuws
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden