Lustre nieuwe 2Tec2

Zaterdag 27 juni 2015

De Belgische vloerenfabrikant Le Tissage d'Arcade heeft haar geweven vinylvloerenmerk 2Tec2 uitgebreid met een nieuwe lijn.
Lustre nieuwe 2Tec2
Lustre nieuwe 2Tec2 Lustre nieuwe 2Tec2 Lustre nieuwe 2Tec2 Lustre nieuwe 2Tec2 Lustre nieuwe 2Tec2

Lustre vloerbekleding heeft een origineel design en het kenmerk dat het oppervlak er anders uit gaat zien afhankelijk van de invalshoek van het licht en de plaats van waaruit men op het vloeroppervlak kijkt. Dat geeft de vloerbedekking een bijzonder en spannend karakter.

De naam van de collectie verwijst dan ook naar de term waarmee mineralogen beschrijven hoe het licht weerkaatst op mineralen, kristallen en gesteenten. Dat is toepasselijk omdat het licht op deze collectie op eenzelfde manier lijkt te reflecteren.

Er zijn vier beschikbare patronen die verkrijgbaar als tegel of op rol zijn. In vier standaardkleuren, maar dankzij een innovatieve productietechniek kunnen op bestelling ook gepersonaliseerde kleurvariaties worden geproduceerd, zelfs in kleine hoeveelheden. Net als andere producten van 2Tec2 hebben ze een klasse 33-label voor intensief gebruik, brandklasse Bfl-s1 en zijn ze vocht- en vlekbestendig en onderhoudsvriendelijk.

Samenstelling: geweven PVC (80% PVC, 20% glasvezel)
Kleuren: Obsidian Black, Morion Brown, Magnetite Grey, Chromite Grey
Afmetingen: Rollen - rolbreedte 200 cm / Tegels: 50 x 50 cm

2Tec2 combineert in de geweven vinylvloerbedekking de looks van textiel met de voordelen van synthetisch materiaal: gemakkelijk onderhoud, slijtvast en bestand tegen vocht en vlekken.



Links

www.2tec2.com
www.letissage.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, residentieel, project, commercieel, vloer, vloerbedekking, tegel, vloertegels, vinyl, pvc, lvt, floor.

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden