Lof voor Stone Ceratouch

Donderdag 05 maart 2020

US Floors heeft na op Domotex ook op Batibouw positieve reacties ontvangen op de nieuwe aanwinst in de Coretec-vloerencollectie: Stone Ceratouch.
Lof voor Stone Ceratouch
Lof voor Stone Ceratouch Lof voor Stone Ceratouch Lof voor Stone Ceratouch

De Stone Ceratouch-collectie is de jongste telg uit de Coretec familie van harde vloeren met meerdere lagen. De vloer die op de afgelopen Domotex werd geïntroduceerd is verkrijgbaar in een reeks van natuurgetrouwe tegel- en steendecoren. Ceratouch combineert volgens de Europese vestiging van fabrikant US Floors in Waregem het beste van twee werelden: de look & feel van een keramische tegel met het comfort en plaatsingsgemak van een zachte vloer.
 
De gepatenteerde Ceratouch is opgebouwd rond een HD-kern samengesteld uit gecompacteerd kalksteengruis, zonder toevoeging van PVC. Diverse slijtlagen zorgen voor een grote krasvastheid, gelijk aan of beter dan die van een keramische tegel, maar dan minder broos en breekbaar, zo belooft president Jan Dossche (foto links naast broer Piet op Domotex). Het risico op breken tijdens de plaatsing, wat bij keramische tegels nog al eens voorkomt, is hiermee volledig van de baan.

Hans Declercq, directeur van Coretec-verdeler Yepp: 'Alle Coretec vloeren kunnen geplaatst worden op om het even welke ondergrond, zelfs bovenop een bestaande vloer. Ze vangen daarbij vrijwel alle oneffenheden op. Ze zijn bijzonder vorm- en maatvast en bovendien geschikt voor vloerverwarming of -koeling.' De plaatsing is daarnaast eenvoudig dankzij het kliksysteem.

Ook op de lopende ( tot en met 8 maart) bouwbeurs Batibouw, georganiseerd door Fisa in Brussel, is de vloer met enthousiasme ontvangen volgens de Amerikaanse fabrikant, die sinds 2016 onderdeel van vloerenconcern Shaw is. Coretec wordt in de Benelux geleverd via de groothandels Dersimo, Headlam, Intr en dus Yepp.



Links

www.batibouw.com
www.coretecfloors.be
www.coretecfloors.com
www.dersimo.nl
www.fisa.be
www.headlam.nl
www.intr.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.usfloorsllc.com
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, tegel, stoffering, egalisatie, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, groothandel, grossier, show, event, beurs, evenement, tentoonstelling, huisshow, personalia, #batibouw, #ceratouch, #coretec, #dersimo, #usfloors, #headlam, #intr, #yepp, #domotex, #domotexhannover, #domotex2020, #domotex20

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden