LivingInteriors 2016 start maandag

Vrijdag 15 januari 2016

Tijdens de Imm in Keulen is het dit jaar weer de beurt aan LivingInteriors: het mekka voor badkamers, vloeren, wandbekleding en verlichting. Start aanstaande maandag 18 januari.
LivingInteriors 2016 start maandag

Om de twee jaar, afwisselend met de LivingKitchen, tovert Living Interiors hal 4.2 om tot een showroom van badkamers, vloeren, wandbekleding en verlichting. Niet alleen met de producten van bekende en nieuwe exposanten, maar ook via een programma met events. Zoals de presentatie Wall & Floor Trends, het Congres Möbel-Online-Marketing en de special show Smart Home. Ook zijn er diverse lounges gecreëerd om te kunnen netwerken met architecten, wereldwijde inkopers en de Duitse meubelindustrie. Klik voor het gehele programma.

Zo'n 1.200 bedrijven uit 50 landen zullen op deze duo-beurs Imm cologne en LivingInteriors meer dan 100.000 producten op het gebied van meubilair en stoffering tonen, waarvan ongeveer een derde absoluut nieuw is, zo belooft de organisatie.

Een voorbeeld van een van de noviteiten is de koffietafel 'Leighton' van ontwerper David Chipperfield voor de Duitse firma E15 (foto). Agent van E15 is Wonderland, die sinds begin 2016 ook de Zweedse fabrikant van akoestische panelen Baux in de Benelux vertegenwoordigt.

Toegangskaarten zijn via deze link te bestellen.

De beurs is geopend:
Maandag t/m zaterdag 18-23 januari van 9-18 uur
Zondag 24 januari van 9-17 uur
Vanaf vrijdag, 23 januari zijn ook consumenten welkom.

 



Links

www.baarsma-wonderland.nl
www.baux.se
www.e15.com
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.livinginteriors-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden