LivingInteriors 2016 start maandag

Vrijdag 15 januari 2016

Tijdens de Imm in Keulen is het dit jaar weer de beurt aan LivingInteriors: het mekka voor badkamers, vloeren, wandbekleding en verlichting. Start aanstaande maandag 18 januari.
LivingInteriors 2016 start maandag

Om de twee jaar, afwisselend met de LivingKitchen, tovert Living Interiors hal 4.2 om tot een showroom van badkamers, vloeren, wandbekleding en verlichting. Niet alleen met de producten van bekende en nieuwe exposanten, maar ook via een programma met events. Zoals de presentatie Wall & Floor Trends, het Congres Möbel-Online-Marketing en de special show Smart Home. Ook zijn er diverse lounges gecreëerd om te kunnen netwerken met architecten, wereldwijde inkopers en de Duitse meubelindustrie. Klik voor het gehele programma.

Zo'n 1.200 bedrijven uit 50 landen zullen op deze duo-beurs Imm cologne en LivingInteriors meer dan 100.000 producten op het gebied van meubilair en stoffering tonen, waarvan ongeveer een derde absoluut nieuw is, zo belooft de organisatie.

Een voorbeeld van een van de noviteiten is de koffietafel 'Leighton' van ontwerper David Chipperfield voor de Duitse firma E15 (foto). Agent van E15 is Wonderland, die sinds begin 2016 ook de Zweedse fabrikant van akoestische panelen Baux in de Benelux vertegenwoordigt.

Toegangskaarten zijn via deze link te bestellen.

De beurs is geopend:
Maandag t/m zaterdag 18-23 januari van 9-18 uur
Zondag 24 januari van 9-17 uur
Vanaf vrijdag, 23 januari zijn ook consumenten welkom.

 



Links

www.baarsma-wonderland.nl
www.baux.se
www.e15.com
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.livinginteriors-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden