Livalli: flexibiliteit en synergie

Maandag 09 december 2024

Volgens Cieszkowski, ceo van Nouvion, ligt de toekomst van submerk Livalli in een nog systematischere en flexibelere aanpak, waarbij de synergie tussen import uit China en productie in Polen verder wordt benut.
Livalli: flexibiliteit en synergie

Deze strategie moet het Livalli helpen om beter in te spelen op de veranderende behoeften van de meubelmarkt, vooral bij middelgrote bedrijven. In de nabije toekomst wil Livalli zijn collectie uitbreiden met meer houten ontwerpen en een bredere focus op de eetkamerbranche. Ook de digitale strategie speelt een centrale rol. Het merk is naar eigen zeggen 'e-commerce ready' en biedt beeldmateriaal en verpakkingen die geschikt zijn voor online verkoop. Momenteel wordt al 30% van de collectie via webshops verkocht.

 

Het merk, dat in 2021 werd gelanceerd, biedt een compact assortiment van zes stoelmodellen en vier tafels. Daardoor kan het snel en efficiënt te opereren, met een focus op kleinere leveringen en korte levertijden. De logistiek wordt centraal geregeld vanuit het hoofdkantoor in Uden. Hierdoor kunnen bestellingen binnen 15 dagen geleverd worden, een service die volgens Oliver Cieszkowski vooral middelgrote handelspartners aanspreekt.

 

Volgens Nouvion heeft Livalli zich ook weten te onderscheiden door prijsstabiliteit, zelfs in een tijd van stijgende logistieke kosten en verstoringen in de toeleveringsketen. Dit is mogelijk dankzij grotere productieseries en een efficiënte verdeling van productie en import. Deze stabiliteit is, zo schrijft het bedrijf, een belangrijk concurrentievoordeel, vooral nu consumenten voorzichtig zijn in hun uitgaven.

 

De collectie van Livalli is te zien in de showroom in Uden, Nouvion is ook als standhouder aanwezig in De Woonindustrie in Nieuwegein.



Links

www.livalli.nl
www.nouvion.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, zitmeubel, bank, sofa, lounge, zitplek, hoekbank, personalia, #dewoonindustrie, #helderr, #imsbenelux, #nouvion

Gerelateerd nieuws
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder
Ligbed wint designprijs
Buitenligbed Rams van Paola Lenti is bekroond. Het ontwerp van Víctor Carrasco Office combineert een lichte constructie met materialen die zijn ontwikkeld voor langdurig buitengebruik.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden