Linkedin-kantoor NYC ingericht

Donderdag 29 oktober 2015

De zakelijke online-cv-website Linkedin heeft sinds juni een nieuw kantoor, ingericht door architectenbureau Interior Architects.
Linkedin-kantoor NYC ingericht
Linkedin-kantoor NYC ingericht Linkedin-kantoor NYC ingericht Linkedin-kantoor NYC ingericht Linkedin-kantoor NYC ingericht Linkedin-kantoor NYC ingericht

Linkedin had ook al verdieping 22 tot 27 van het Empire State Building in gebruik. De bedoeling was het om van de 28e etage een leuke en levendige verdieping te ontwerpen voor het groeiende sales team. De 28e moest op ‘club-niveau’ zijn met informele lounge faciliteiten voor samenwerking en verschillende aparte werkruimten. Maar heeft ook voorzieningen gekregen als biljard/snookertafels, een café, filmzaal en fitness ruimte. Een Linkedin-blauw ‘lint' verbindt de verschillende ruimtes visueel met elkaar.

Eén van de ruimtes is de ‘speakeasy room’. De naam refereert aan de illegale bars in de Verenigde Staten tijdens de Drooglegging. Als je de speakeasy in het Linkedin kantoor wilt betreden, moet je eerst door een halletje waarin de deur naar de speakeasy is verborgen. Aan de muren van het halletje hangen 133 oude telefoons. Eén van die 133 telefoons ontgrendelt de verborgen deur naar de speakeasy.

In deze comfortfabele ruimte heeft de Spaande fabrikant Viccarbe hun Berry sofa en Holy Day stoel van Jean-Marie Massaud mogen leveren (foto 5).

Linkedin medewerkers van het Sales Team brengen een groot gedeelte van hun tijd door met headsets op, telefonerend. Daarom werden de 126 in hoogte verstelbare werkplekken zo neergezet dat de gebruikers elkaar niet continue aankijken, zoals in een normaal kantoor zou gebeuren. Ook zijn de looppaden zo gemaakt dat je er goed kunt ‘ijsberen’ terwijl je aan het bellen bent.

Zie de foto's om een indruk te krijgen hoe 'groots' en 'cool' dit project eigenlijk is. Of bekijk de video (03:10).

 



Links

ww.interiorarchitects.com
www.viccarbe.com
www.muebledeespana.com
www.anieme.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, meubel, bank, sofa, stoel, lounge, architect, design, binnenhuis, ontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Groei omzet woonretail Q2 2026
Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in in het tweede kwartaaal (Q2) ruim 3% meer omzet in de Nederlandse detailhandel, waarbij vooral de non-food sector (waaronder woninginrichting) het sterkste groeit.
lees verder
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden