Lil.nl neemt Dooijes Binnenhuis over

Dinsdag 24 oktober 2017

Woonwebwinkel Lil.nl uit Zaandam heeft designwinkel Dooijes Binnenhuis aan de Katernstraat te Almere per 1 oktober overgenomen.
Lil.nl neemt Dooijes Binnenhuis over

Hiermee heeft de overname, die begin februari werd ingezet, definitief zijn beslag gekregen. Arend Jan Dooijes, eigenaar van Dooijes Binnenhuis gaat na twaalf jaar met pensioen. De interieurspecialisten blijven vanuit huidige locatie te Almere werkzaam, maar dan onder een nieuwe naam: Lilianshouse.

De winkel zal in samenwerking met leveranciers worden aangepast en in de komende weken worden getransformeerd naar Lilianshouse met merken als Pastoe, Linteloo, Luceplan, Gelderland, Muuto, Hay, Thonet, Artemide, Anta, Louis Poulsen, Montis, Flos, Label, Artifort en Varier. Tevens is de webshop vernieuwd.

“Door de overname van Dooijes Binnenhuis voegen wij het hoog segment toe aan ons assortiment. We willen vanuit de winkel particuliere en zakelijke klanten van nog beter advies voorzien. De overname past in de strategie van Lil.nl om het assortiment te versterken en om via persoonlijk advies in meubels en woonaccessoires ons marktaandeel te vergroten,” aldus Ruben Pruim, ceo van Lil.nl bv.

 



Links

www.lil.nl
www.lilianshouse.nl
www.ridgerib.nl
www.stoelenvanlil.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, overname, fusie, samenwerking, retail, webwinkel, wedshop, internet, winkel, design, #lil, #lilianshouse.nl

Gerelateerd nieuws
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
 
Interieur en gastronomie
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden