Lightmatters gaat lichtstudio's openen

Dinsdag 18 juni 2019

In een interview met Twinkle magazine zegt Leon de Haas van Lightmatters dé verlichtingsspecialist van Nederland te willen worden. Om dit te bereiken wil Lightmatters online én met fysieke winkels werken, die omgebouwd worden tot lichtstudio's.
Lightmatters gaat lichtstudio's openen

Volgens De Haas zijn mensen op zoek naar gemak en willen zij online een lamp kopen die snel geleverd wordt. Tegelijk zijn klanten volgens hem op zoek naar deskundig advies, een lichtplan, of willen ze niet ongezien een duurdere lamp aanschaffen. Voor deze tweede groep is een fysieke winkel volgens De Haas nog steeds belangrijk.

 

Lightmatters wil bestaande verlichtingswinkels in zogenaamde lichtstudio’s veranderen en de ervaring van werkzame lichtexperts benutten. In de winkels moet de consument lampen kunnen zien en wil Lightmatters klanten inspireren met licht en lichtplannen. Momenteel heeft Lightmatters één winkel, in Amsterdam (foto: Google Earth). Dit is vooralsnog vooral een bezoekadres. De komende maanden moet eerst de bestaande voorraad verkocht worden, daarna kan het bedrijf de winkel opnieuw vormgeven. De Haas wil met Lightmatters binnen nu en twee jaar drie à vier lampenwinkels overnemen. Daarna worden zij, het liefst samen met de huidige eigenaar, ombouwt tot lichtstudio.



Links

www.lightmatters.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, winkel, verlichting, licht, lamp, design, designverlichting, detaillist, winkel, #lichtstudio, #Lightmatters, #leondehaas, #Twinklemagazine

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden