Light + Building 2024 op naar succes

Woensdag 17 mei 2023

Van 3 tot 8 maart 2024 vindt Light + Building opnieuw plaats in Frankfurt. Volgens organisator Messe Frankfurt staan alle seinen op groen.
Light + Building 2024 op naar succes

Tijdens Light + Building laten verlichtingsspecialisten zien hoe elegant design kan worden gecombineerd met intelligente technologie. Tegelijkertijd presenteren fabrikanten van innovatieve gebouwentechniek hun oplossingen voor duurzaamheid en energiebeheer, veiligheid en comfort in de gebouwde omgeving.

 

De eerste mijlpaal op weg naar de beurs is bereikt: de vroegboekkorting liep eind april af. Veel exposanten hebben hier volgens Messe Frankfurt gebruik van gemaakt. Tien maanden voor de opening van de beurs hebben al ongeveer 2.000 exposanten hun deelname aangekondigd. Na de succesvolle herstart met de speciale editie van Light + Building in de herfst, vindt de nieuwe editie weer plaats in het voorjaar. Onder de exposanten zijn zowel Duitse als vele internationale bedrijven. Op de vakbeurs zijn ook wederom lezingen, rondleidingen en discussierondes over licht en architectuur, de connectiviteit van huis en elektromobiliteit en connected security in gebouwen.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #lightbuilding, #messefrankfurt, #LB24

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Light+Building
Marie Servais heeft de leiding overgenomen van Light+Building. Sinds 1 juli is zij verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de internationale vakbeurs voor verlichting en gebouwtechnologie.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
Licht uit de Andes
Let’s Pause introduceert de nieuwe hanglamp Mikko. De lamp combineert traditioneel Colombiaans vlechtwerk met natuurlijke materialen en is gemaakt in samenwerking met ambachtsman Albeiro Camargo.
lees verder
Groei interieurproducten mei 2026
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 2% in mei, vooral het volume van duurzame consumptiegoederen neemt toe. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden