Light and Building 2022

Woensdag 03 november 2021

"Breaking new ground" – dat is het motto voor de reünie op Light + Building van 13 t/m 18 maart 2022 bij de Messe Frankfurt.
Light and Building 2022
Light and Building 2022

Het nieuwe concept is er en de voorbereidingen zijn in volle gang. In de toekomst zijn face-to-face ontmoetingen op het beursterrein mogelijk, maar ook digitale ontmoetingen worden belangrijk onderdeel van het beursconcept (zoals bij alle beurzen van Messe Frankfurt).

 

Wolfgang Marzin, president en chief executive officer (ceo) van Messe Frankfurt GmbH stelt: 'Veel exposanten hebben hun standplaatsen bevestigd. De kant van het gebouw op de West Grounds ziet er erg goed uit. In het oostelijke gebied zullen we een nieuw ontworpen verlichtingsgebied zien. Het is gebaseerd op een sterke aanwezigheid van Europese en vooral Italiaanse exposanten. Op 18 halniveaus zullen de bedrijven een scala aan producten en diensten tonen op het gebied van verlichting en gebouwservicetechnologie die uniek is in breedte en diepte, zodat Light + Building 2022 opnieuw 's werelds toonaangevende prestatie- en innovatieshow voor de industrie wordt, zoals gebruikelijk.'

 

Ook in deze editie staan er weer een aantal thema’s centraal:

 

Het thema Green Deal & Duurzaamheid richt zich op systemen die bijdragen aan het duurzaam verhogen van de energie-efficiëntie van gebouwen en steden. De basis hiervoor is een optimaal gebruik van de bebouwde kom, een brede verzameling en evaluatie van data en zo gesloten mogelijk hulpbronnenkringlopen. Dit omvat ecologische en gerecyclede bouwmaterialen, het gebruik van hernieuwbare energiebronnen en geautomatiseerde gebouwservicetechnologie. Zo kunnen klimaatdoelstellingen beter worden gecontroleerd en gehaald.

 

Elektrificatie & Digitalisering richt zich op efficiënte planning, optimaal energieverbruik en comfort in gebouwen. Als de systemen van de verschillende branches onderling samenwerken en gekoppeld zijn aan kunstmatige intelligentie, is een vraaggestuurde aansturing van een pand blijvend mogelijk. Onnodig energieverbruik is dus verleden tijd.Tegelijkertijd verbetert de veiligheid en beveiliging van gebouwen en verbetert voorspellend onderhoud het gebruik van hulpbronnen.

 

Het derde thema Light & Design richt zich op licht. Zowel de kwaliteit als het design van de verlichting spelen een belangrijke rol bij de ruimte- en gebouwplanning. Het thema duurzaamheid komt tot uiting in het gebruik van natuurlijke materialen en kleuren en in de recycling van hulpbronnen. Daarnaast heeft licht als onderdeel van de gebouwarchitectuur invloed op welzijn, prestatie en veiligheid. In het UVC-assortiment is de desinfectie van lucht en oppervlakken mogelijk.

 

Het evenement Light + Building vindt plaats van 13 t/m 18 maart 2022 in de Messe Frankfurt.

De Light + Building Digital Extension is toegankelijk van 13 t/m 25 maart 2022.



Links

www.light-building.com
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #lightbuilding, #messefrankfurt

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden