Lidewij Edelkoort: trendseminar 2015-2016

Maandag 05 mei 2014

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam-Lidewij Edelkoort geeft op maandag 19 mei haar halfjaarlijkse trendpresentatie. In 'Embryonic' laat zij de fashiontrends in kleur, vorm en materiaal zien voor het herfst/winter seizoen 2015-2016.
Lidewij Edelkoort: trendseminar 2015-2016


De dag bestaat uit twee sessies: in de ochtend houdt Edelkoort naast Embryonic ook haar nieuwe presentatie over Active Wear. De middagsessie bestaat uit Embryonic en een presentatie over trends in architectuur voor 2016.


Het seminar is bedoeld voor iedereen in fashion en non-fashion die zich bezighoudt met de toekomst van zijn of haar organisatie en die trends en toekomstverkenningen als succesfactor daarvoor wil inzetten!

Praktisch
Locatie: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Datum: 19 mei 2014
De dag is ingedeeld in twee sessies:
    ochtendsessie: 09:00 - 13:00, prijs: € 300,00 ex. BTW
    middagsessie: 13:00 - 17:00, prijs: € 350,00 ex. BTW
Studenten en docenten ontvangen 50% korting. Een prachtig boekje is inbegrepen in de prijs.





Links

www.edelkoort.com
http: www.appletizer.nl

Tags

architectuur, consumententrends, design, exposities en events, interieur, kleur, Lidewij Edelkoort, materialen en technieken, mode, trends, trendwatching

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden